2627282930

Vegas Pub Fükifa Kupa

VEGAS PUB FÜKIFA KUPA LEGJOBB 16
SORSOLÁS 2018.09.29. 13:00-kor mérkőzések: 2018.09.29. 13:30 -tól
Azok a versenyzők, akik esetleg betegség, vagy munkahelyi elfoglaltság miatt nem tudnak szombaton megjelenni, kérjük jelezzék előre, ellenkező esetben, az ellenfelük automatikusan mérkőzés nélkül jut tovább. A vigaszági mérkőzéseket pénteken éjfélig be kell fejezni, a le nem játszott vigaszági mérkőzések esetén, hibásnak tekintendő az a fél, aki a felajánlott lejátszási időpontokból egyikre sem jelentkezik az ellenfelénél, ez esetben ellenfele automatikusan tovább jut. Vitás esetben keressétek a szervezőket!
A FÜKIFA KUPA 2018. évi lebonyolítása a legjobb 16-tól:
A nyolcad döntő sorsolása: 2018.09.29. 13:00 mérkőzések: 2018.09.29. 13:30-tól
Az alapszakasz első négy helyezettje nem kerülhet azonos ágra.Az 5-8. helyezettek, sorsolással a további 4 ágra., majd a vigaszágról bekerültek sorsolással kerülnek párosításra a már kialakult főági táblára. A nyolcad döntőben, a negyed döntőben, és az elődöntőben mindkét játéknemben  6-6 nyert játszmát kell elérni, ha a játéknemeket nem ugyanaz a játékos nyeri, akkor pénzfeldobással el kell dönteni, melyik játékos választhat játéknemet a döntő játszmához, mely 3 nyertig tart .Minden szettet tempólökéssel kell kezdeni. Szetteken belül az egész versenysorozat alatt mindig a győztes kezd.  A győztesek bejutnak a legjobb 8 közé. A legjobb nyolc, és az elődöntő a fentiekkel megegyező szabályok szerint . A 3. helyért 7-7, az 1. helyért 8-8 nyert játszmáig kell játszani.
Az elődöntőkre és a helyosztókra dresszkód érvényes: Fekete nadrág fehér ing (lehet rövid ujjú), mellény és csokornyakkendő   A nyolcaddöntő időpontja: 2018.09.29. 13:30 (ill. a játékosok által elfogadott, és szervezők számára megadott időpont) A negyeddöntő időpontja: 2018.10.06. 13:00 óra
Az elődöntő és a helyosztók  időpontja: 2018.10.20. 10:00 óra, 15:00